Berndt Helleberg bemålad plast

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELLEBERG, Berndt (född 1920): "Blå fågel - väggskulptur", signerad och daterad Berndt Helleberg 1970, bemålad plast, 91x110 cm

213229

2013-11-04