Curt Agge olja

Curt Agge olja
Curt Agge olja
Curt Agge olja
Curt Agge olja
Curt Agge olja
Curt Agge olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AGGE, Curt (född 1929): Fjället, signerad Curt Agge, olja på duk, 32x40 cm

213240

2013-11-04