Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SILVÉN, Jakob (1851-1924): Sommarlandskap med betande kor, signerad och daterad Jacob Silvén 1878, olja på duk, 50x74 cm
Krackelyr
213252
2013-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här