Jakob Silvén oljemålning

Jakob Silvén oljemålning
Jakob Silvén oljemålning
Jakob Silvén oljemålning
Jakob Silvén oljemålning
Jakob Silvén oljemålning
Jakob Silvén oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SILVÉN, Jakob (1851-1924): Sommarlandskap med betande kor, signerad och daterad Jacob Silvén 1878, olja på duk, 50x74 cm

Krackelyr

213252

2013-11-04