Madame Vigée-Lebrun oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) efter: Madame Vigée-Lebrun, olja på duk, 92x83 cm

213254

2013-11-04