Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGUR, omkring 1900, valnöt, bemålat glas, höjd 77, nyckel och pendel finns
Urtavlan med slitage för nycklen, nedre glas med slitage, fodral med skador
213282
2013-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här