Amerikaur

Amerikaur
Amerikaur
Amerikaur
Amerikaur
Amerikaur
Amerikaur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGUR, omkring 1900, valnöt, bemålat glas, höjd 77, nyckel och pendel finns

Urtavlan med slitage för nycklen, nedre glas med slitage, fodral med skador

213282

2013-11-04