Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Bröllop, signerad Kalle Höglund, 189/290, färglitografi, 55x78 cm

213283

2013-11-04