Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
COUPEGLAS, 14 st, 1900-talets första hälft, etsad dekor, med hänkel, höjd 6 cm
Enstaka nagg
213290
2013-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här