Ekot Gustavsberg

Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg
Ekot Gustavsberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, parian, "Ekot", Gustavsberg, signerad GE 1902 stämplad Gustavsberg 1919, höjd 56 cm

213292

2013-11-04