Remmare 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 11 st, 1900-talets andra hälft, varierande utförande, förgylld dekor av vinrankor, höjd ca 18 cm

213316

2013-11-04