Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SHUNSHO, Katsukawa (1726-1792): Bijin, signerad Shunsho ga, förläggare Urokogataya, hosoban 32,5x14,5 cm, oramad
Proveniens: Jan Post
Fläckad marginal
213321
2014-03-16