Toyokuni III träsnitt
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), 2 st: Interiör med kvinnor resp kvinna med skriftrulle, signerade Kochoro Kunisada ga resp Gototei Kunisada ga, oban 24x35,5 - 36x25,5 cm, oramade
Proveniens: Jan Post
Uppfodrad på papper, hål, något fläckad, lagningar
213336
2014-03-16