Coignard etsning

Coignard etsning
Coignard etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COIGNARD, James (1925-2008): Komposition, signerad J. Coignard, numrerad VIII 14/55, etsning, bladmått 38x56 cm

Prickar

213337

2013-11-04