Horst Hartung oljemålning

Horst Hartung oljemålning
Horst Hartung oljemålning
Horst Hartung oljemålning
Horst Hartung oljemålning
Horst Hartung oljemålning
Horst Hartung oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARTUNG, Horst (Tyskland 1921): Bergslandskap, signerad H. Hartung, olja på duk, 61x92 cm

213361

2013-11-04