Eric Lundberg oljemålning
2013-11-04
213365
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LUNDBERG, Eric (1900-tal): Sydländsk by, signerad Eric Lundberg, olja på duk, 38x45 cm