Biblioteksbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, träskuren dekor i valnöt, sarg med lådor, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, höjd ca 77, 172x77 cm, nyckel medföljer

Slitage, sprickor, skivan blekt

213370

2013-11-04