Biblioteksbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, träskuren dekor i valnöt, sarg med lådor, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, höjd ca 77, 172x77 cm, nyckel medföljer
Slitage, sprickor, skivan blekt
213370
2013-11-04