Ulf Gripenholm färglitografi
2013-11-04
213373
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Landskap, signerad Ulf Gripenholm 1987, 104/360, färglitografi, 44x55 cm