Eva Zettervall färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ZETTERVALL, Eva (född 1941): (3) Kompositioner, signerade, numrerade, färglitografier, rammått 65x51 cm

213382

2013-11-04