Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Marsmorgon", ur "Ydrebugden" 1976, signerad R . Ljunggren, 73/410, färglitografi, 24x35 cm

213387

2013-11-04