Marcel Strüver grafiskt blad

Marcel Strüver grafiskt blad
Marcel Strüver grafiskt blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÜVER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain III", signerad Marcel, numrerad, färgserigrafi, 69x47 cm

213402

2013-11-04