Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BORD, 1900-tal, Frankrike, sarg med låda och fack med skjutdörrar, höjd ca 77, 177x70 cm

Montage av äldre delar, slitage, benavslut med skada

213409

2013-11-05