Kuniyoshi
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861): Minamoto Yoshitsune, ur serien Fifty-three Pairings for the Tôkaidô Road, gemensamt utförd av Hiroshige, Kunisada, och Kuniyoshi, signerad Chô-ô-rô Kuniyoshi ga , oban 37x25 cm, oramad
Proveniens: Jan Post
Små hål i marginalerna
213431
2014-03-16