Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALLAR, 4 st, 1970-tal, Lindau och Lindecrantz, "S70", varav två etikettmärkta LMV Lammhult, kromade benställningar, sitsar i plast
Brukslitage
213432
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här