Pallar Lindau Lindecrantz

Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz
Pallar Lindau Lindecrantz

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLAR, 4 st, 1970-tal, Lindau och Lindecrantz, "S70", varav två etikettmärkta LMV Lammhult, kromade benställningar, sitsar i plast

Brukslitage

213432

2013-11-05