Stolar UPO Finland

Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland
Stolar UPO Finland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, Finland, 1970-tal, UPO Furniture, brun plast

Ytskador

213435

2013-11-05