Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOYOKUNI II, Utagawa (1777-1835): Bijin, signerad Toykuni ga, utgivare Tsuru-ya Kinsuke, träsnitt, obanformat 35x23,5 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Fläckar, marginallagningar
213439
2014-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här