Sjal handbroderad

Sjal handbroderad
Sjal handbroderad
Sjal handbroderad
Sjal handbroderad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJAL, 1900-talets början, handbroderad, ca 135x140 cm

Fläckar, skador/hål

213443

2013-11-05