Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Landskap med väderkvarn, signerad och daterad Nils Carlstedt 1932, olja på duk, 48x41 cm
213445
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här