Nils Carlstedt oljemålning

Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Landskap med väderkvarn, signerad och daterad Nils Carlstedt 1932, olja på duk, 48x41 cm

213445

2013-11-05