Orientmattta

Orientmattta
Orientmattta
Orientmattta
Orientmattta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Perepedil-mönster, ca 117x166 cm

Slitage, smärre lagningar

213447

2013-11-05