Biblioteksbord 1930-tal

Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal
Biblioteksbord 1930-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1930-tal, barockstil, fanérat i olika träslag, höjd 75, 149x80 cm

Ytskador, bruksslitage

213451

2013-11-05