Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLAR, med låda, 4 st, 1900-tal, Kina, bemålade och patinerade, skuren och bronserad genombruten dekor, varav en med lackstämpel
Lösa dekorelement, en låda med skador
213456
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här