Pallar Kina

Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina
Pallar Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, med låda, 4 st, 1900-tal, Kina, bemålade och patinerade, skuren och bronserad genombruten dekor, varav en med lackstämpel

Lösa dekorelement, en låda med skador

213456

2013-11-05