Etruskisk skål och kanna
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKÅL, KANNA, lergods, etruskiska, skålen med ristad reliefdekor, höjd 7 resp. 20 cm, skålens diameter 11 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar
213457
Päivämäärä:
2013-11-05