Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SANCHEZ-CLEMENT, Francisco Rodriguez (Spanien, 1893-1968): Spanjorska, signerad F Rodriguez S. Clement, olja på duk, 107x91 cm
Obetydliga hål
213527
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här