Francisco Rodriguez Sanchez-Clement oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SANCHEZ-CLEMENT, Francisco Rodriguez (Spanien, 1893-1968): Spanjorska, signerad F Rodriguez S. Clement, olja på duk, 107x91 cm

Obetydliga hål

213527

2013-11-05