Jan Sigfrid Alfons oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALFONS, Jan Sigfrid (född 1900): Stilleben, signerad S.Alfons J, 62 ?, olja på pannå, 48x34 cm

213559

2013-11-05