Barton Lidice Benes objekt

Barton Lidice Benes objekt
Barton Lidice Benes objekt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENES, Barton Lidice (född 1942): Multipel, signerad och daterad Barton Lidice Benes 1994, 31/100, objekt/collage, 52x44 cm

213560

2013-11-05