Topplanterna koppar

Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOPPLANTERNA, med el-belysning, omkring 1900-talets mitt, koppar, signerad CM HAmmar, Göteborg, höjd 30 cm

213563

2013-12-01