Björn Berg tusch
Valmis
2013-11-05
213578
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
BERG, Björn (född 1923): Figurstudier, signerad och daterad Björn Berg -66, tusch, 34,5x20,5 cm