Björn Berg tusch

Björn Berg tusch
Björn Berg tusch
Björn Berg tusch
Björn Berg tusch
Björn Berg tusch
Björn Berg tusch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BERG, Björn (född 1923): Figurstudier, signerad och daterad Björn Berg -66, tusch, 34,5x20,5 cm

213578

2013-11-05