Spegel Louis XV-stil

Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, Louis XV-stil, Sydeuropa, förgylld och träskuren ram, dekorerat glas med gudinna och delvis graverad dekor, 50x40 cm

Slitage, mindre glasskada

213588

2013-11-13