Emaljdosor 1700-tal

Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal
Emaljdosor 1700-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st, emalj, 1700-tal, 8x6,5, 9x6,5 samt 5x6,5 cm

Skador och lagningar

213605

2013-11-05