Gustav Rudberg Hven oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Morgondis - Hven, signerad Rudberg, olja på duk, 60x90 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, hösten 2002, katalognr 588

213606

2013-11-28