Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONOGRAMISTEN ER (1900-tal): Modellstudie, signerad och daterad -45, olja på pannå, 46x38 cm
213659
2013-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här