Monogramisten ER olja

Monogramisten ER olja
Monogramisten ER olja
Monogramisten ER olja
Monogramisten ER olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONOGRAMISTEN ER (1900-tal): Modellstudie, signerad och daterad -45, olja på pannå, 46x38 cm

213659

2013-11-06