Porträtt av von Döbeln

Porträtt av von Döbeln
Porträtt av von Döbeln
Porträtt av von Döbeln
Porträtt av von Döbeln

Klubbat för:

50 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Porträtt föreställande Georg Carl von Döbeln, olja på duk, signerad Melander 1898, 88x67 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar och färgborfall

213667

2013-11-06