Klubbat för:
50 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Porträtt föreställande Georg Carl von Döbeln, olja på duk, signerad Melander 1898, 88x67 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar och färgborfall
213667
2013-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner