Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGSKÅP, för hörn, Dalarna, daterad 1791, polykrom dekor av kurbits, bronserat listverk, höjd 92, 76x46 cm
PROVENIENS: Buskåker, Stora Tuna
Delvis senare bemålat, senare lås
213672
2013-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här