Fritz Rosenthal oljemålning

Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

ROSENTHAL, Fritz (1870-1939): Vinterlandskap, signerad F. Rosenthal, olja på duk, 90x130 cm

213678

2013-11-06