Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
DOSOR, 2 st, porslin, en tillverkad vid Sitzendorf efter 1930, den andra märkt MEISSEN, reliefdekor, höjd 12 resp. 6 cm
Sakdor, nagg, lagningar
213701
2013-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här