Köpmandisk gustaviansk stil

Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil
Köpmandisk gustaviansk stil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KÖPMANDISK, med 27 lådor, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, höjd 86, 249x51 cm

Omarbetad, kompletterad, list med spricka, smärre skador, slitage

213725

2013-11-07