Golvlampa Hans Bergström

Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, Hans Bergström för Ateljé Lyktan, svartlackerad, mässingsdetaljer, total höjd ca 154 cm

Färgbortfall, smärre färgbättringar o bucklor

213758

2013-11-06