Klubbat för:
4 000 SEK
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, Hans Bergström för Ateljé Lyktan, svartlackerad, mässingsdetaljer, total höjd ca 154 cm
Färgbortfall, smärre färgbättringar o bucklor
213758
2013-11-06