Takarmatur Hans Bergström

Takarmatur Hans Bergström
Takarmatur Hans Bergström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1950-tal, Hans Bergström för Atejé Lyktan, "Struten", skärm i plast, höjd 42 cm

Bruksslitage

213761

2013-11-06